Otwarte Zawody Szachowe z cyklu Grand Prix
'Memoriał Dawida Przepiórki' 2015

Miejsce: Zespół Szkół nr 51 ul. Staffa 3/5.

Regulamin, terminarz

Wyniki turniejów:

styczeń 11.01.2015 luty 15.02.2015 marzec 15.03.2015 kwiecień 12.04.2015 maj 24.05.2015 czerwiec 14.06.2015
wrzesień 20.09.2015 październik 18.10.2015 listopad 15.11.2015 grudzień 13.12.2015
Punktacja Grand Prix marzec-grudzień 2015
Wyniki rozgrywek Grand Prix "Memoriał Dawida Przepiórki" czerwiec 2015

Grupa I do 8 lat

styczeń / grudzień 2015
M.Nazwisko, ImięRank.GP
1Kubaszewski, Piotr160038
2Rumiński, Tomasz140026
3Suska, Leo140022
4Kozłowski, Bartosz160022
5Seń, Mikołaj140019
6Ćwiek, Stefan140015
7Zalewska, Małgorzata125015
8Pancewicz, Szymon160014
9Matuszewska, Kinga140013
10Rylski, Tadeusz14008
11Więckowski, Michał16007
12Ngo Minh, Danh Tomek14006
13Parczewski, Jan10006
14Wągrodzki, Marcin14006
15Żmuda, Mateusz16004
16Andziak, Konrad14004
17Suliga, Maciej14003
18Bartosik, Antoni14002
19Dyl, Jeremi14002
20Rogowska, Milena11002
21Kępa, Henryk10002
22Wichrowski, Krzysztof10002
23Zembrowska, Iga10002
24Bis, Piotr10002
25Kosterski, Sean10002
26Fiutowska, Ewa10002
27Biszczuk, Szymon14001
28Cybulski, Gracjan14001
29Jagiełło, Ignacy14001
30Kanduła, Jaśmina14001
31Kowalik, Piotr14001
32Grzeszkiewicz, Marta12501
33Pych, Bronisław12001
34Wojtczuk, Adam12001
35Wojtczuk, Joanna11001
36Animucki, Maciej10001
37Białczyński, Dominik10001
38Byszewski, Krzysztof10001
39Chermanowicz, Szymon10001
40Dung Nguyen, Luong Au10001
41Gabrielczak, Tomasz10001
42Jagodziński, Wiktor10001
43Kaszewska, Ada10001
44Maliszewski, Maciej10001
45Zieliński, Kacper10001

Grupa II open

styczeń / grudzień 2015
M.Nazwisko, ImięRankingGP
1Szewczak, Andrzej220038
2Kozłowski, Adam180020
3Praczukowski, Stanisław210019
4Seń, Tymoteusz180018
5Wójcikiewicz, Dariusz190015
6Okrasa, Mateusz190012
7Zambrowski-Mazurek, Stefan160011
8Warowny, Marcin19008
9Kozłowski, Szymon18008
10Mamiński, Rafał16008
11Seń, Mariusz16008
12Boruń, Mateusz18008
13Krupa, Jerzy20007
14Andziak, Grzegorz18007
15Kalejta, Arkadiusz18007
16Kędzierski, Sławomir22006
17Białczyński, Michał18006
18Mroczek, Przemysław18006
19Czorniej, Antonina18004
20Wojnowski, Jan18004
21Grzegorzak, Janusz16004
22Lech, Mieszko14004
23Seń, Rozalia14004
24Zalewski, Michał14004
25Kacalski, Wiktor10004
26Szewczak, Aleksander14004
27Szmalc, Helena12504
28Fieducik, Marcin19003
29Ćwiek, Ryszard18003
30Jasiński, Konrad14003
31Rymkiewicz, Marcin14003
32Żabolicki, Maciej14003
33Orfinger, Adam10003
34Mierzwa, Mateusz10003
35Orfinger, Jakub10003
36Rodak, Przemysław20002
37Szewczak, Michał18002
38Baciński, Karol16002
39Bartosik, Franciszek16002
40Nowacka, Dorota16002
41Nowacki, Krzysztof16002
42Syrkiewicz, Michał16002
43Wojnowski, Wojciech16002
44Sokół, Maria14002
45Ząbek, Radosław14002
46Dylewski, Daniel10002
47Seń, Monika16002
48Pancewicz, Maciej14002
49Pancewicz, Mateusz14002
50Zambrowska-Mazurek, Zofia14002
51Deptuła, Bartosz10002
52Pawlik, Michał10002
53Mroczek, Jarosław18001
54Siwek, Damian18001
55Orzechowski, Michał16001
56Podhajecki, Jerzy16001
57Wiktor, Zygmunt16001
58Wojciechowski, Paweł16001
59Jagodziński, Wojciech14001
60Jamiołkowski, Antoni14001
61Lukosek, Maksymilian14001
62Majek, Waldemar12001
63Biernat, Tomasz10001
64Filipiak, Michał10001
65Grudzień, Jakub10001
66Kaszewska, Maria10001
67Pawlik, Wiktor10001
68Orfinger, Paweł10001
69Orfinger, Krzysztof10001
70Rymkiewicz, Michał10001
71Ząbek, Krzysztof10001
72Karczmarczyk, Bartosz10001
73Czerwiński, Ryszard10001




Lata ubiegłe

Wyniki GP 2014

Wyniki GP 2013

Wyniki GP 2012

Wyniki GP 2011

Wyniki GP 2010

Wyniki GP 2009

Wyniki GP 2009


http://szachowavistula.info

e-mail

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!