Otwarte Zawody Szachowe z cyklu Grand Prix
'Memoriał Dawida Przepiórki' 2016

Miejsce: Zespół Szkół nr 51 ul. Staffa 3/5.

Regulamin, terminarz

Wyniki turniejów:

17.01.2016 21.02.2016 13.03.2016 17.04.2016 22.05.2016 12.06.2016
18.09.2016 16.10.2016 20.11.2016 11.12.2016
Punktacja Grand Prix styczeń-grudzień 2016
Wyniki rozgrywek Grand Prix "Memoriał Dawida Przepiórki" październik 2016

Grupa I do 8 lat

styczeń / wrzesień 2016
M.Nazwisko, ImięRank.GP
1Śmietanko, Mateusz160036
2Kozłowski, Bartosz180021
3Byszewski, Krzysztof140013
4Góral, Antoni160011
5Bartodziej, Bartosz16008
6Nakonieczny, Dawid14008
7Klim, Filip16007
8Kalinowski, Rafał14007
9Kurek, Antoni14006
10Ngo, Minh Danh14006
11Majkowski, Ignacy10006
12Przewłocki, Marcin16005
13Wiśniewska, Zofia11005
14Mocny, Stanisław14004
15Nakonieczna, Eliza11004
16Bis, Piotr10004
17Seń, Bazyli10004
18Kurek, Jan14003
19Mościcka, Alicja12503
20Kowalczyk, Miłosz10003
21Kuczewski, Kamil14002
22Płaskowicki, Grzegorz14002
23Cichocka, Anna10002
24Jóźwik, Michał10002
25Fischer, Krzysztof14001
26Klim, Juliusz14001
27Rumiński, Tomasz14001
28Wągrodzki, Marcin14001
29Zdybel, Szymon14001
30Szemplińska, Łucja12501
31Chądzyński, Jakub12001
32Kozłowska, Ewa10001
33Kun, Filip10001
34Orfinger, Karolina10001
35Parczewski, Jan10001
36Paszko, Radosław10001
37Renn, Grzegorz10001

Grupa II open

styczeń / wrzesień 2016
M.Nazwisko, ImięRankingGP
1Szewczak, Andrzej220053
2Fiszer, Bartosz220024
3Zontek, Sebastian220019
4Seń, Mariusz160019
5Białczyński, Michał180014
6Wójcikiewicz, Dariusz190013
7Seń, Tymoteusz180013
8Krupa, Jerzy200011
9Boruń, Mateusz180011
10Szewczak, Michał18009
11Zambrowska-Mazurek, Zofia16009
12Poziomkowski, Szymon20008
13Seń, Monika16008
14Zambrowski-Mazurek, Stefan16008
15Więckowski, Michał18007
16Wojna, Dominik16007
17Krasiewicz, Robert23006
18Krowicki, Przemysław18006
19Wojnowski, Jan18006
20Całka, Bolesław14006
21Rumiński, Tomasz14006
22Seń, Rozalia14006
23Wągrodzki, Marcin14006
24Redzisz, Michał18005
25Syrkiewicz, Michał18005
26Ząbek, Radosław16005
27Szewczak, Aleksander14005
28Iwaszkiewicz, Grzegorz18004
29Szopa, Andrzej18004
30Szelejewska, Maria17004
31Seń, Mikołaj14004
32Zontek, Michał14004
33Mocny, Stanisław12004
34Orfinger, Adam10004
35Orfinger, Kuba10004
36Orfinger, Paweł10004
37Papis, Mateusz10004
38Kozłowski, Szymon18003
39Roj, Aleksander18003
40Monteils, Aleksander10003
41Szelejewski, Jan20002
42Okrasa, Mateusz19002
43Kozłowski, Adam18002
44Sternik, Piotr18002
45Wojciechowski, Paweł18002
46Zarzycki, Urban18002
47Majek, Waldemar16002
48Kolary, Tadeusz10002
49Nguyen, Anh Duc Andrzej10002
50Grzenkowicz, Łukasz20001
51Sacharewicz, Krzysztof20001
52Słoniewski, Michał20001
53Basiaga, Sebastian18001
54Fiszer, Jakub18001
55Góral, Jan18001
56Iwaszkiewicz, Krzysztof18001
57Jamiołkowski, Antoni18001
58Kędzierski, Aleksander18001
59Lech, Leon18001
60Pancewicz, Szymon18001
61Piotrowski, Michał18001
62Półgrabia, Mirosław18001
63Słoniewska, Alicja18001
64Bartodziej, Bartosz16001
65Bartodziej, Mariusz16001
66Jaroszewski, Mateusz16001
67Jaroszewski, Piotr16001
68Kozarzewski, Michał16001
69Mamiński, Rafał16001
70Pawłowska, Emilia16001
71Podhajecki, Jerzy16001
72Sikora, Damian16001
73Słoniewski, Jakub16001
74Sternik, Joanna16001
75Szczykowski, Zenon16001
76Wolniewicz, Mirosław16001
77Jarocki, Michał14001
78Pancewicz, Mateusz14001
79Rymkiewicz, Marcin14001
80Wysocki, Łukasz14001
81Owieśniak, Mateusz12001
82Pękała, Antoni12001
83Delikat, Adam10001
84Deptuła, Bartosz10001
85Gawlikowski, Gustaw10001
86Łukawski, Szymon10001
87Zaborek, Karolina10001




Lata ubiegłe

Wyniki GP 2015

Wyniki GP 2014

Wyniki GP 2013

Wyniki GP 2012

Wyniki GP 2011

Wyniki GP 2010

Wyniki GP 2009

Wyniki GP 2009


http://szachowavistula.info

e-mail

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!